Home Aktuality 2018Volejbalový turnaj
Volejbalový turnaj

27. 11. 2018

2. místo našich volejbalistek!

V úterý 27. 11. jsme se sešli v nové tělocvičně Obchodní akademie Třebíč na ulici Tomáše Bati v Borovině. Volejbalový turnaj středních škol dívek jsme zahájili proti domácím hráčkám. Ty byly trochu zkušenější a systémem vbíhané nahrávačky působily vyhranějším dojmem. Naše děvčata se však nezalekla a díky nasazení a obětavosti první set vyhrála přesvědčivě 25:13. Ve druhém se nám nedařilo a díky častým chybám jsme druhý set prohráli. Domácí se mezitím trochu rozehráli a v tiebreaku byla hra vyrovnaná. Díky vyrovnanější psychice a bojovnosti jsme zkrácenou hru dotáhli do vítězného konce a tím vybojovali druhé místo v celém turnaji. Tým stavební školy byl o dost slabší a Gymnázium Třebíč zase o dost silnější, takže o pořadí bylo rozhodnuto už po prvních zápasech. Děkuji děvčatům za předvedený výkon.