Katolické gymnázium Třebíč

„Hledejme cestu k sobě i k druhým“
Gympl roku 2016
Home Aktuality 2018Popáté v Odrách
Popáté v Odrách

Popáté v Odrách

6. 4. 2018

Ve dnech 3.-6. dubna se v severomoravských Odrách konal jubilejní 25. ročník úžasné přehlídky zájmové umělecké činnosti studentů a žáků církevních škol celé České republiky včetně zahraničních hostů ze Slovenska.

Popáté v Odrách!

Ve dnech 3. - 6. 4. 2018 se v severomoravských Odrách konal jubilejní 25. ročník úžasné přehlídky zájmové umělecké činnosti studentů a žáků církevních škol celé České republiky včetně zahraničních hostů ze Slovenska. I studenti z naší školy obohatili toto výjimečné setkání svým vystoupením, a to recitací a tancem. Představili se 7 číslech a 3 z nich byla vybrána do čtvrtečních gala večerů! Gratuluji všem zúčastněným, Anetce, Kačce O., Elišce H,  Kačce P., Natce, Elišce K, Kvidovi, Monice a Honzovi, k úspěchu a děkuji jim za jejich odvahu a výkony!

                                                                                                                             Míša Avkovská

 

Účast na Celostátní přehlídce církevních škol v Odrách byla pro mě nová, ale velmi pěkná zkušenost. Přivezla jsem si odtud spoustu nových poznatků a nápadu na příští rok. Na přehlídce bylo hodně nádherných čísel, do kterých patří i vystoupení holek z kvarty, jejichž vystoupení vyhrálo diváckou anketu a postoupilo na gala večer. Sama jsem vystupovala s básní od Jana Skácela, a myslím, že se mi to i přes moji velkou nervozitu docela povedlo.

 

                                                                                                                 Katka Ošmerová, tercie

 

Ty čtyři dny jsem si moc užila. Ať už to byla vystoupení, vysvětlování některým účastníkům přehlídky, jak se vyrábí papírové lodičky, nebo povídání si dlouho do noci. Bylo zajímavé vidět, čemu se věnují žáci a studenti jiných škol.

                                                                                                                Aneta Sadílková, kvarta

 

Odry jsem si moc užila! Byl to neuvěřitelný zážitek, který si budu ještě dlouho pamatovat, všechna vystoupení, i zábavu okolo. Bylo to super a příští rok bych chtěla jet znovu! :)

                                                                                                              Eliška Hnízdilová, kvarta