Katolické gymnázium Třebíč

„Hledejme cestu k sobě i k druhým“
Gympl roku 2019
Home Aktuality 2020Kostkohraní
Kostkohraní

Kostkohraní

21. - 22. 3. 2020

Festival společně stráveného času rodičů a dětí u hraček, stavebnic, didaktických her a výtvarných programů, to je Kostkohraní.

KOSTKOHRANÍ  - festival her a stavebnic pro celou rodinu

Dva dny plné her pořádá už druhým rokem Studentský klub Katolického gymnázia HALAHOJ o víkendu 21. - 22. 3. 2020 v Třebíči, vždy od 13:00 do 18:00 hodin. Na všechny čeká v celé budově školy rozmanitý výběr her, stavebnic a dalších aktivit pro rodiny s dětmi. Cílem této akce je vytvořit prostor, ve kterém rodiče s jejich ratolestmi smysluplně prožijí společné chvíle. Umožní jim to velká nabídka různorodých aktivit, dílniček, stavebnic, deskových her a kostek, které si budou moci na místě přímo vyzkoušet, něco pěkného si vytvořit, zaexperimentovat, zahrát, postavit a nechat se inspirovat.

Jako doprovodný program je po oba dva dny připraveno divadelní představení v podání Václavského divadélka (ZŠ Horka-Domky) a to pohádky O Popelce a Doba kamenná, mozkoherna s mozkohračkami od Evy Fruhwirtové, tančící kostky z třebíčského rodinného centra Damián nebo zábavné a netradiční pokusy, které si pak i budete moci vyzkoušet doma, vám předvedou lektoři z vědeckého zábavného parku Vida! z Brna.

Více o akci na  http://kostkohrani.halahoj.org/

Fotografie z akce: http://kostkohrani.halahoj.org/index.php?stranka=fotogalerie2019

 

Kontakt:  Mgr. Vít Oplatek

604 251 512 / oplatekv@atlas.cz / www.halahoj.org