17. - 22. března proběhla okresní kola Konverzačních soutěží v německém jazyce a naši studenti v nich opět uspěli.
V pátek 17. března se konalo okresní kolo Konverzační soutěže v německém jazyce pro středoškoláky, které organizuje OAHŠ Třebíč. Veronika Sýkorová z 1. A se umístila na krásném 3. místě.
Ve středu 22. 3. se již tradičně konala konverzační soutěž pro žáky základních škol a nižších tříd víceletých gymnázií na naší škole.
V kategorii I. B, která okresním kolem končí, zvítězila Markéta Matějková ze sekundy. Druhé místo pak obsadila Elina Průžová z primy a jako třetí skončila Veronika Plecitá také z primy.
Vítězkou kategorie II. B se stala Nela Sochorová z tercie a postupuje do krajského kola soutěže, Laura Mičánková z kvarty skončila na druhém místě.
Všem studentům děkujeme za krásné výkony a vzornou reprezentaci školy a do krajského kola přejeme mnoho štěstí!
Mgr. Lenka Sochorová