Den otevřených dveří

Zažij naše gymnázium na vlastní kůži.

Podívej se co zažiješ

Podívej se k nám

Termíny dnů otevřených dveří


17. října 2024

11:30 - 17:00

(čtvrtek)

Náplň dne otevřených dveří

Na co se můžeš těšit?


Poznej ducha školy

Prožij jedinečnou atmosféru našeho katolického gymnázia. Seznam se s tradicí a hodnotami, které jsou pro nás důležité. 

Interakce a komunita

Zapoj se do diskuzí s učiteli a studenty. Získej osobní zkušenosti od těch, kteří jsou součástí naší školní rodiny.

Duchovní a kulturní rozvoj

Objev, jak naše škola podporuje duchovní růst a kulturní rozvoj. Navštiv naši kapli nebo  se zúčastni workshopů na téma etiky a morálky.

Vědecké zkušenosti

Prozkoumej naše laboratoře a specializované učebny. Účastni se praktických demonstrací a experimentů, které ti přiblíží vědu a techniku.

Umění a tvořivost

Objev bohatství uměleckých a tvořivých aktivit, které naše gymnázium nabízí. Zúčastni se výtvarných dílen, hudebních vystoupení nebo literárních čtení.

Sport a tělesný rozvoj

Podívej se na sportovní zařízení a účastni se ukázek sportovních aktivit. Zjisti, jak podporujeme fyzické zdraví a týmového ducha skrze sporty a tělesné cvičení.

Přijď se podívat

Interaktivní tabule, moderní vybavení, specializované učebny jazyků, multimediální prostředí, prostorná tělocvična, klidná kaple, působivá aula, živé prostory školního klubu a zajímavá naučná stezka o horninách a minerálech Třebíče a okolí. To vše a ještě více můžeš objevit při tvé návštěvě. Nejlepší bude, když si to prohlédneš přímo u nás na škole.

Přijď na jeden z našich dnů otevřených dveří, nebo si domluv individuální prohlídku jen pro sebe!

Přijď se podívat

Interaktivní tabule, moderní vybavení, specializované učebny jazyků, multimediální prostředí, prostorná tělocvična, klidná kaple, působivá aula, živé prostory školního klubu a zajímavá naučná stezka o horninách a minerálech Třebíče a okolí. To vše a ještě více můžeš objevit při tvé návštěvě.

Nejlepší bude, když si to prohlédneš přímo u nás na škole. Přijď na jeden z našich dnů otevřených dveří, nebo si domluv individuální prohlídku jen pro sebe!

Názory studentů a absolventů


Podívej se, co si o Katolickém gymnáziu Třebíč myslí ti, kteří u nás studují či studovali. Přečti si názory našich studentů a absolventů.
Více skutečných názorů
Image

Julie Karpíšková

studentka 1. ročníku

"Tahle škola mě zaujala už na dni otevřených dveří, jak příjemným kolektivem žáků i učitelů, tak i svou atmosférou a prostory školy. A i když jsem zde pouze prvním rokem, můžu říci, že vybrat si tuto školu nebyla vůbec chyba. Už teď vím, že si odsud odnesu kvalitní vzdělání, spoustu skvělých kamarádů a ještě více nezapomenutelných zážitků."
Image

Jan Pecha

student 4. ročníku

"Studium na Katolickém gymnáziu v Třebíči jsem si vybral, protože jsem tam měl skvělý kolektiv přátel. Díky Katolickému gymnáziu jsem si také vybudoval mnoho skvělých přátelství a zažil spoustu skvělých chvil, na které budu vzpomínat ještě dlouho."

Napiš nám

Můžeme s tebou počítat?

Když nám dáš vědět, že přijdeš, tak celý den otevřených dveří naplánujeme do posledního detailu. Nestíháš ani jeden z termínů? Nevadí! Domluv si s námi individuální termín. Ozvi se a společně najdeme řešení.

Image

Ing. Mgr. Vít Feldbabel

Ředitel školy

+420 561 207 113

"(Povinné)" indicates required fields

Image
Zveme tě na návštěvu!

Přijďte se za námi podívat

Katolické gymnázium Třebíč
Otmarova 30/22
67401 Třebíč

+420 561 207 111
kancelar@kgtrebic.cz

Podívej se, co ti můžeme nabídnout

Začni psát příběh, který tě dovede tam, kde chceš být. Tvůj sen začíná právě tady.