Individuální mobility Erasmus+

Vedení ŠkolyErasmus - individuální

Studijní výjezd studentů do Norska je v plném proudu. V rámci projektu Erasmus+ se skupina 4 studentů ze 3. A a VIII minulou neděli vydala na dvoutýdenní cestu do této nádherné skandinávské země.

Během svého pobytu ve městě Bergen na západě Norska studenti navštěvují hodiny na St. Paul gymnáziu a mohou poznávat nové učební metody a přístupy používané na zahraniční škole. Kromě toho jim studijní mobilita poskytuje příležitost k poznání nového místa a s ním i nové kultury.

Studijní výjezdy jsou základem programu Erasmus+, který podporuje studenty v získávání zkušeností na mezinárodní úrovni a v rozvoji jejich komunikačních dovedností. Díky výjezdům mají studenti možnost poznat nové prostředí, zlepšit svou jazykovou komunikaci a rozšířit své znalosti o evropském kulturním prostoru. Individuální studijní mobilita je příkladem toho, jak Erasmus+ přispívá k obohacení studentského života a rozvoji mezinárodního porozumění.

Pokud byste se chtěli o cestě našich studentů dozvědět více, můžete sledovat jejich příspěvky na instagramových stránkách Erasmu na naší škole.

Pro další informace o projektu Erasmus+ sledujte naše webové stránky.

Lucie Vítková, Jana Mikulová, Zdeňka Matějková