Co se nám povedlo

Úspěchy


Aktuální úspěchy

Nejnovější ocenění


Featured image for “Nominace na Talent Vysočiny”

Nominace na Talent Vysočiny

V letošním roce byl na Talent Vysočiny nominován náš student z tercie Ondra Loupal. Zajímá se o jazyky i přírodovědné…
Featured image for “Okresní turnaj v plážovém volejbale”

Okresní turnaj v plážovém volejbale

V pátek 14. 6. 2024 se konal okresní turnaj v beach volejbale. Velkého úspěchu dosáhla děvčata v kategorii střední školy:…
Featured image for “Reprezentace v ústředním kole jazykových olympiád”

Reprezentace v ústředním kole jazykových olympiád

Hned trojnásobnou účast měla naše škola ve finále olympiád v cizích jazycích, které v posledním květnovém týdnu organizovala Fakulta mezinárodních…
Featured image for “Účast studentů na matematických soutěžích”

Účast studentů na matematických soutěžích

Naši studenti nezahálí a účastní se matematických soutěží. Žáci nižšího gymnázia vypracovávali matematickou olympiádu a obsadili přední příčky v nejvyšších…
Featured image for “První místo v období nesvobody”

První místo v období nesvobody

Dne 3. 6. 2024 se zúčastnila dvě družstva z naší kvarty již 18. ročníku Dějepravného soutěžení, které pořádalo Muzeum Vysočiny…

Prima po dvou letech opět vítězem v Souboji čtenářů! Svět knihy 2024

V pátek 24. května se letošní prima a předchozí vítězové Souboje čtenářů 2022, současní terciáni, s několika studenty sexty a…
Featured image for “Krajské kolo SOČ”

Krajské kolo SOČ

Dne 25. 4. 2024 se v budově Gymnázia Třebíč konalo krajské kolo Středoškolské odborné činnosti. Z naší školy se jej…

Souboj čtenářů, prima postupuje do finále!

V pátek 19. dubna 2024 se konalo online kolo soutěže Souboj čtenářů 2024, kterou pořádá Svět knihy, s.r.o. v rámci…

Krajské kolo soutěže dětské sólové recitace

V pátek 19. 4. 2024 se Filip Chlupáček (I) a Veronika Musilová (IV) zúčastnili krajského kola Dětské sólové recitace v…
Featured image for “Dějepisná soutěž gymnázií”

Dějepisná soutěž gymnázií

Dne 3. dubna se tým Katolického gymnázia Třebíč ve složení Filip Sochor, Jakub Vrzal a Kryštof Nekuda zúčastnili krajského kola…
Featured image for “Tři králové”

Tři králové

Stejně jako v minulých letech se i v tomto školním roce žáci NG a studenti VG zapojili do celostátní soutěže…

Regionální kolo Debatiády a postup do celostátního kola!!!

V úterý 26. 3. se konalo v Komunitním centru Moravia regionální kolo Debatiády. Z naší školy se jej zúčastnily tři…
Featured image for “Basketbalový turnaj”

Basketbalový turnaj

V úterý 26. 3. 2024 jsme s výběrem chlapců naší školy absolvovali basketbalový turnaj v hale Leopolda Pokorného v Třebíči.…

Co se nám povedlo v minulosti

Historie úspěchů


ROK 2023/2024
 
Jindřich Zedníček, 3. A 4. místo celostátní kolo SOČ
Matyáš Dařbujan, VII 8. místo celostátní kolo SOČ
Pavel Farsa, 3. A 10. místo celostátní kolo SOČ
I (celá třída) 1. místo celostátní kolo Souboj čtenářů
Ella Jedličková, III 5. místo celostátní kolo
Konverzační soutěž v anglickém jazyce
Ondřej Loupal, III 7. místo celostátní kolo Konverzační soutěž v německém jazyce
Vilém Gvoždík, V 8. místo celostátní kolo Zeměpisná olympiáda
Tina Neugebauerová, I 6. místo celostátní kolo Konverzační soutěž ve francouzském jazyce
Jiří Schreiber, VII 1. místo krajské kolo MO Programování
Zuzana Havlenová, 3. A 2. místo krajské kolo SOČ
Marie Buršíková, VII 2. místo krajské kolo SOČ
Aneta Kořínková, 3. A 3. místo krajské kolo SOČ
Ondřej Křivan, VII 4. místo krajské kolo SOČ
Karolína Hrůzová, 3. A 4. místo krajské kolo SOČ
Ondřej Loupal, III 2. místo krajské kolo Konverzační soutěž ve francouzském jazyce
Radim Bobek, V 1. místo okresní kolo Matematický klokan
Erik Neugebauer, V 3. místo okresní kolo Matematický klokan
Pavel Komínek, 2.A 4. místo okresní kolo Matematický klokan
Sára Chalupová, I 2. místo krajské kolo Konverzační soutěž ve francouzském jazyce
Anna Procházková, V 1. místo celostátní kolo Nakresli tři krále
Veronika Kochová, II 2. místo celostátní kolo Nakresli tři krále
Linda Kratochvílová, I 3. místo celostátní kolo Nakresli tři krále
Vojtěch Potůček, I 1. místo okresní kolo Matematická olympiáda
Vít Krejčí, I 2. - 3. místo okresní kolo Matematická olympiáda
Adam Brancovský, I 4. místo okresní kolo Matematická olympiáda
Ondřej Loupal, III 2. - 3. místo okresní kolo Matematická olympiáda
Filip Sochor, VI 4. místo celostátní kolo
Olympiáda lidských práv
Kryštof Nekuda, V 4. místo krajské kolo Dějepisná soutěž studentů gymnázií ČR a SR
Filip Sochor, VI 4. místo krajské kolo Dějepisná soutěž studentů gymnázií ČR a SR
Jakub Vrzal, 3. A 4. místo krajské kolo Dějepisná soutěž studentů gymnázií ČR a SR
Ondřej Loupal, III 1. místo krajské kolo Konverzační soutěž v německém jazyce
Tomáš Beroun, 2.A 1. místo okresní kolo Dějepisná olympiáda
Prokop Roleček, V 4. místo krajské kolo
Olympiáda v českém jazyce
Michaela Zejdová, IV 2. místo krajské kolo
Olympiáda v českém jazyce
David Šula, I 3. místo krajské kolo Zeměpisná olympiáda
Pavel Komínek, 2.A 4. místo krajské kolo Zeměpisná olympiáda
Ondřej Loupal, III 1. místo okresní kolo
Konverzační soutěž v německém jazyce
Ester Jahodová, II 1. místo okresní kolo
Konverzační soutěž v německém jazyce
Ondřej Loupal, III 1. místo okresní kolo Fyzikální olympiáda
Jakub Vrzal, 3. A 2. místo okresní kolo Dějepisná olympiáda
Jan Švec, IV 2. místo okresní kolo Dějepisná olympiáda
František Farsa, V 2. místo okresní kolo
Konverzační soutěž v německém jazyce
Vojtěch Potůček, I 2. místo okresní kolo Zeměpisná olympiáda
Vojtěch Šlechta, III 2. místo okresní kolo Zeměpisná olympiáda
Tereza Moslerová, III 2. místo okresní kolo
Konverzační soutěž v anglickém jazyce
Nela Sochorová, IV 2. místo okresní kolo
Konverzační soutěž v německém jazyce
Elina Průžová, II 2. místo okresní kolo
Konverzační soutěž v německém jazyce
Prokop Roleček, V 3. místo okresní kolo
Konverzační soutěž v anglickém jazyce
Veronika Sýkorová, 2.A 3. místo okresní kolo
Konverzační soutěž v německém jazyce
Jiří Špaček, IV 3. místo okresní kolo Zeměpisná olympiáda
Vít Tasovský, 1.A 3. místo okresní kolo Zeměpisná olympiáda
Lucie Pokorná, II 3. místo okresní kolo
Konverzační soutěž v německém jazyce
Michal Kaleta, IV 3. místo okresní kolo Fyzikální olympiáda
Michal Kaleta, IV 4. místo okresní kolo Matematická olympiáda
Simona Vorlíčková, 1.A 4. místo okresní kolo
Konverzační soutěž v anglickém jazyce
Tina Neugebauerová, II 4. místo okresní kolo
Konverzační soutěž v anglickém jazyce
Erik Neugebauer, V
4. místo okresní kolo
Přespolní běh družstev
Michal Dobrovolný, VI
Marek Hort, VI
Vít Oplatek, VI
Kryštof Podlešák, VIII
Vojtěch Potůček, I
2. místo okresní kolo
Přebor škol v šachu
Jonáš Ondráček, III
Pavel Dohnal, III