Úspěch v soutěži němčinářů

Vedení ŠkolyNovinky, Úspěchy

Ondřej Loupal postupuje do celostátního kola Konverzační soutěže v německém jazyce. Úspěšnou premiéru v soutěži němčinářů má za sebou Ondra Loupal z tercie. Po výborných výkonech ve školním a okresním kole německé olympiády, které mu přinesly vítězství, reprezentoval naši školu na krajském kole této soutěže, které se konalo 18. března v Jihlavě.

Na účastníky čekalo náročné zadání v podobě práce s textem na maturitní úrovni, poslechu a téměř dvacetiminutového ústního projevu před porotou. S těmito výzvami si Ondřej poradil nejlépe ze všech soutěžících a v soutěži zvítězil.

Ondřejovi gratulujeme a držíme mu pěsti nejen v celostátním kole německé olympiády, ale i v dalších soutěžích – naši školu reprezentuje mj. i ve fyzice nebo ve francouzštině.

 

Mgr. Helena Průžová